Derby pre MFK víťazne

08.04.2015 16:11

V nedeľu 5.4.2015 bol na programe dlho očakávaný zápas proti Strede nad Bodrogom. Bol to súčasne šláger kola, o čom svedčí aj divácka návšteva. Na zápas prišlo okolo 600 divákov, ktorý vytvorili celkom slušnú atmosféru, s ktorou hnali domácich hráčov za víťazstvom. Od začiatku zápasu malo naše mužstvo na vrch, keď si vypracovalo niekoľko sľubných šancí. Už v 13 minúte sme sa ujali vedenia keď po faule na Makkaiho premenil pokutový kop Szalai. Po góle sme sa trocha upokojili, ale aj napriek tomu bolo na ihrisku dosť veľa nervoziti, a to na oboch stranách. Po polčase naše mužstvo pridalo ďalšie 3 góly čím spečatilo víťazstvo na 4:1.(Orosz,Molnár,Bodnár) .Výborne nám zachytal náš brankár, ktorí nás hlavne v prvom polčase viackrát podržal. Chcel by som sa poďakovať hlavne fanúšikom, ktorý si v hojnom počte našli cestu na štadión a dúfam že nás prídu povzbudiť aj do ďalších zápasov.